KIRŞEHİR AKPINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Örsan PINAR’ın Yarıyıl Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Örsan PINAR’ın Yarıyıl Mesajı

İlçemiz genelinde 9 okul bünyesinde yer alan; 1 Anaokul, 3 İlkokul, 3 ortaokul ve 2 lisemizde;  18 Eylül 2017 tarihinde başlayan 2017–2018 Eğitim-Öğretim yılının birinci dönemini başarılı bir şekilde tamamlamış bulunuyoruz.

Değerli Meslektaşlarım, nesillerimizi yetiştirmek adına özveriyle yürüttüğünüz tüm çalışmalarınızı ve azminizi yürekten destekliyorum.  Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet Yılmaz’ın talimatıdır, Lütfen öğrencilerinize ödev vermeyin. Öğrencilerinizi evlatlarınızdan farklı görmediğinizi, tüm gücünüzle onların en iyi şekilde yetişmesi adına bu kutsal görevi severek ifa ettiğinizi biliyorum. Geleceğimizi inşa etme yolunda, eğitim adına yaktığınız meşaleyi sonsuza dek taşıyacağınıza yürekten inanıyorum. Ülkemizi çağın ilerisine taşımak ve geleceğimizi emanet edeceğimiz nesillerimizi en iyi şekilde yetiştirmek için çıktığınızı biliyor, üstün gayretlerinizden dolayı teşekkür ediyorum.

2017–2018 Eğitim-Öğretim yılının II. döneminde sağlıklı ve huzurlu bir şekilde dinlenmiş olarak tekrar buluşmak dileklerimle tüm öğrencilerimize ve öğretmen arkadaşlarımıza ailesi ve sevdikleriyle beraber mutlulukla geçecek bir yarıyıl tatili diliyor; eğitime gönül veren herkese selam ve saygılarımı sunuyorum.

Yenidoğan Mahallesi Hükümet Konağı Akpınar/KIRŞEHİR - 0 386 412 22 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.