KIRŞEHİR AKPINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Akpınar İlçemiz Genelindeki Tüm Okullarımızda İstiklal Marşı Töreni yapıldı.

Akpınar İlçemiz Genelindeki Tüm Okullarımızda İstiklal Marşı Töreni yapıldı.

  Her pazartesi sabahı ve her cuma akşamı Türkiye'nin dört bir yanındaki okul bahçelerinden gür bir sesle yükselen İstiklal Marşı'mızı, salgın koşulları nedeniyle bir süredir yan yana okuyamıyoruz. Uzaktan eğitim sürecinde her pazartesi TRT EBA Televizyonu yayınlarına İstiklal Marşı'mızla başlıyoruz.

 

   Çocuklarımız ve öğretmenlerimiz, canlı derslerimiz öncesinde ekran başında millî marşımızı söylüyor.  Millî Eğitim Bakanlığı olarak istedik ki yeni haftaya başlarken çocuklarımızın coşkusuna ortak olalım, İstiklal Marşı'mızı 7'den 77'ye hep birlikte söylerken buluşalım.

 

   Tüm Türkiye'ye çağrı yapan Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, il yöneticilerinden tüm okullarda, saat 10.00'da yöneticiler ve hâlihazırda görevli personelin de katılımıyla bayrak töreni yapılmasını; öğrencilere, öğretmenlere ve ailelere bulundukları yerden İstiklal Marşı'na eşlik etmeleri için davette bulunmalarını istedi.

 

   11 Ocak Pazartesi sabahı saat 10.00'da Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk da mesai arkadaşlarıyla birlikte bakanlık binasında bayrak törenine katıldı.  Bizlerde Akpınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, bakanımızın çağrısına istinaden Akpınar ilçemiz genelindeki  tüm okullarda büyük bir  gururla gerçekleştirilen  İstiklal Marşı törenimizi sizlerle paylaşmak istedik.

11-01-202111-01-202111-01-202111-01-2021

Yenidoğan Mah. Hastane Cad. Hükümet Konağı Kat.2 Akpınar/KIRŞEHİR - (386) 412 22 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.